Organigrama

Primar Valeriu Parlog

Persoana cu perspectiva, primul gospodar al comunei Popricani se afla la primul mandat ca primar. Incepand cu anul 2012, fata comunei s-a schimbat in bine si Popricaniul prospera cu fiecare an.

(Click ) CV-ul primarului Valeriu Parlog
(Click ) Atributiile primarului Valeriu Parlog

_____________________________________________________________________________________________________

Viceprimar Maria Curea

Viceprimarul contribuie la dezvoltarea durabila a comunitatii. Impreuna cu, consilierii locali din Popricani si cu primarul Parlog, viceprimarul contribuie la modernizarea comunei Popricani.

(Click ) CV-ul viceprimarului Maria Curea
(Click ) Atributiile viceprimarului Maria Curea

Secretar Elena Tescu

Avand in spate ani buni de expierenta, secretarul Consiliului Local al comunei Popricani, juristul Elena Tescu, se ocupa de legalitatea activitatii primariei Popricani si a Consiliului Local Popricani.
(Click ) CV-ul secretarului E. Tescu
(Click ) Atributiile secretarului E. Tescu

Organigrama Primariei Popricani

Hotarare prind Organigrama Primariei Popricani

Regulament de Ordine Interioara (Descarca Aici)

Regulament de Ordine Interioara al Aparatului de Specialitate al Primarului (Descarca Aici)

Codul Etic si de Integritate al Functionarilor Publici si Personalului Contractual (Descarca Aici)

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment