Elaborarea Strategiei de Dezvoltare Locala 2021-2027

 

În contextul elaborării Strategiei de Dezvoltare Locală pe perioada 2021-2027, Comuna Popricani deruleaza un sondaj in vederea consultarii opiniei publice cu privire la principalele nevoi si probleme ale comunitatii locale. Suntem intotdeauna preocupati sa cunoastem problemele comunitatii si totodata sa imbunatatim calitatea vietii cetatenilor nostri.

Ca urmare a acestui demers, invitam cetatenii comunei sa participe la evaluarea calitatii vietii precum si a gradului de dezvoltare a comunei prin completarea a doua chestionare, care ne vor ajuta sa identificam neajunsurile comunitatii si totodata sa gasim raspunsuri la problemele identificate.

Opinia dumneavoastră, exprimată prin răspunsurile la întrebările din chestionare, va influenţa deciziile cu privire la proiectele care vor fi dezvoltate în următorii ani în comuna noastră.

Va multumim!

(Completeaza chestionar) Evaluarea gradului de dezvoltare al Comunei Popricani

(Completeaza chestionar) Evaluarea calității vieții în Comuna Popricani

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.

 
 
Modificare Dimensiune Font
Contrast Mare